מוסך הסדר ליברה – מה זה אומר ואיך אפשר להיעזר בו?

תאונת דרכים היא דבר מאוד טראומטי לכל מי שמעורב בה, בין אם זו תאונה קלה או קשה. גם אם מדובר בתאונה שהתוצאות שלה הוא נזק לרכב בלבד ולא נזק לגוף או לנפש. הטראומה היתה יכולה להיות משמעותית, הן בגלל עצם האירוע והן בגלל ההשפעות שיכולות להיווצר לאחר מכן.

מעבר לטראומה ולכל מה שחווים סביב התאונה, ישנו דבר נוסף שצריך להתמודד איתו וזה הנזק שנגרם לרכב וההשפעות שנגרמות כתוצאה מכך לשגרת החיים שלנו. אם הרכב שלנו נפגע ברמה מסוימת, אזי שאנחנו צריכים להיות ערוכים לכך שלא נוכל להשתמש בו עד שנבצע את התיקון ונוכל לחזור להשתמש בו בצורה סדירה. יש לכך משמעויות לתפקוד היומיומי שלנו, וכן יש לכך משמעויות כלכליות, שכן הטיפול יכול לעלות לא מעט כסף ואנחנו צריכים למצוא את המקורות התקציביים לכך.

אחת הדרכים להתמודד עם מצב שכזה, בפרט בהיבט הכספי, היא פוליסת הביטוח שעומדת לרשותנו והתנאים שהחברה מציעה לנו במקרה של תאונה ונזק לרכב. כך פועלות חברות ביטוח, ובפרט, כך פועלת חברת ביטוח ליברה. בין היתר, באמצעות יכולת לפנות אל מוסך הסדר.

מה זה מוסך הסדר ואיך הוא יכול לשרת אותנו?

מוסך הסדר ליברה, הוא מוסך שנמצא בהסדר עם חברת הביטוח ואליו יכולים לבנות מבוטחים של החברה בשביל לקבל שירות במקרה של תאונה או כל נזק אחר המכוסה על ידי הפוליסה.

הרעיון הוא פשוט. אנחנו רוכשים פוליסת ביטוח דרך חברת ליברה, וברגע שיש לנו צורך בתיקון נזקים אשר נכללים בפוליסה (כלומר, נזקים שהחברה מכסה), אזי בשביל לקבל את הכיסוי הכספי על התיקון, עלינו לפנות לאחד מהמוסכים שנמצאים בהסדר עם החברה.

אפשר למצוא מוסך הסדר ליברה במגוון רחב של אזורים ויישובים ברחבי הארץ, הם מספקים שירותים לדגמים וסוגים שונים של רכבים. באופן טבעי, מועסקים שם אנשי מקצוע מנוסים, והם מציעים לנו שירותים וטיפולים על פי הצורך.

היתרונות בפנייה אל מוסך הסדר ליברה הם: אנחנו מקבלים החזר כספי על הטיפול ברכב בהתאם לתנאי הפוליסה, יש לנו אפשרות לפנות לרשימה ארוכה של מוסכים שנמצאים תחת הסדר עם חברת הביטוח על פי הצרכים שלנו, בין אם זה מוסך קרוב לבית או קרוב לבית העסק שלנו.

מה חשוב לבדוק לפני שפונים אל מוסך הסדר?

בראש ובראשונה, יש לוודא עם חברת הביטוח לאילו מוסכים אנחנו יכולים לפנות, בשביל שלא יווצר מצב שמא נפנה למוסך שאיננו בהסדר או יצא ממנו.

כמו כן, אנחנו צריכים לוודא שהמוסך אכן יכול לספק לנו את כל השירותים הרלוונטיים עבורנו, על פי הצורך, בהתאם לסוג הנזק והבעיה איתה אנחנו מתמודדים, בפרט במקרים של תאונת דרכים.

רצוי גם לבדוק, האם החברה מספקת לנו שירותים נוספים שיכולים לשרת אותנו, אם וכאשר הרכב נמצא במוסך ואנחנו זקוקים לאופציה חלופית.

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך
תוכנית חיסכון
תוכנית חיסכון – מדוע זו השקעה משתלמת?

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שהשקעות טובות, נכונות, הן כאלה שמייצרות תשואה מיידית או כאלה שיכולות לייצר תשואה גדולה כתוצאה מכך שמשקיעים סכום כסף מסוים במוצר פיננסי או פיזי.