מוניות לנתבג

הטיסה שלך בקרוב? כדאי למהר אם אתה רוצה להגיע בזמן. אתה יכול לקחת מונית לנתב"ג בישראל על ידי יציאה לשדה התעופה וקבלת אחת מהמוניות שחונות בדרך כלל בחוץ. המוניות הללו יובילו אתכם ישירות לשדה התעופה, ללא עצירות בדרך. הנסיעה אמורה להימשך כ-10 דקות, ותעלה בסביבות $40 דולר. נהגי המוניות אמורים להיות מסוגלים לעזור לך עם המזוודות שלך, אז אל תשכח את המטען שלך לפני הכניסה למונית!

שדה התעופה ממוקם בתל אביב והוא תופס כ-58 דונם של קרקע. זהו שדה התעופה הבינלאומי היחיד במדינה ומשמש כרכזת של חברת התעופה ארקיע ישראל, אל על, ישראייר איירליינס, אייר פראנס, טורקיש איירליינס ולופטהנזה. שדה התעופה נפתח בשנות ה-50 כבסיס אווירי צבאי עם בניין טרמינל אזרחי קטן. בשנת 1962 הוא הפך לנמל התעופה בן גוריון ושופץ כדי להכיל טיסות בינלאומיות.

מונית מתל אביב לנמל התעופה בן גוריון היא דרך פשוטה ונוחה לנסיעה. זה לוקח בערך שעה ו-20 דקות בסך הכל, כולל 10 דקות נסיעה משדה התעופה לעיירה לוד. הנסיעה עולה בסביבות 150$ בסך הכל, עם תשלום ראשוני של 35$ עבור המייל הראשון. המחירים תלויים מתי אתה רוצה לעזוב. אם תרצו לנסוע ב-3 לפנות בוקר, זה יעלה 230$ עבור עד 7 מיילים, מה שלא מומלץ מכיוון שהתנועה עשויה להיות כבדה. אם תרצו לעזוב ב-15:00, זה יעלה 160$ עבור עד 5 מיילים, וזה מומלץ יותר מאשר לנסוע ב-3 לפנות בוקר.

זה תמיד טרחה להגיע מהמקום בו אתה שוהה לשדה התעופה במדינה זרה. לא רק שזה יכול להיות יקר, אלא שזה גם לוקח הרבה זמן. נאלצתי לתפוס טיסה של הרגע האחרון מתל אביב לניו יורק ודאגתי איך אצליח להגיע בזמן לטיסה שלי. למזלי מצאתי אפליקציה שעזרה לי למצוא את שירות המוניות המהיר והזול בישראל שייקח אותי ישר מהמלון לשדה התעופה. אני שמח שהורדתי את האפליקציה לפני הנסיעה שלי כי היא חסכה לי הרבה זמן וכסף. אפליקציית מוניות חוסכת למטיילים בזבוז זמן וכסף

מגמה אחרונה בישראל היא להציע שירות מוניות לנתב"ג. זוהי אפשרות זולה ונוחה יותר למטיילים. זה גם מועיל לנהגים, מכיוון שהם יכולים להרוויח יותר כסף מאשר אילו היו צריכים לעבוד על הכביש. המאמר דן בנושאים רבים; הראשון הוא איך המוניות מספקות כיום שירות לכל שדות התעופה בישראל. חוק חדש בישראל יאפשר שימוש במוניות להסעת אנשים מנקודה אחת בארצם לאחרת. זה חשוב במיוחד למי שנוסע לשדה תעופה בישראל, שייתכן ויצטרך לקחת מונית או רכב שכור כשהם מגיעים ליעדם. החוק החדש גם נועד לסייע בהפחתת עומסי התנועה בכבישים כאשר אנשים יוצאים מאזור ירושלים. מוניות לשדה תעופה בישראל הן הרבה יותר יקרות מאחרות. הסיבה לכך היא העלייה בשכר הדירה ועלויות ההובלה בשל המיקום הספציפי של שדה התעופה.

נהגי מוניות בתל אביב יכולים כעת לקחת את הנוסעים שלהם עד לשדה התעופה. השירות החדש הזה הוא שיתוף פעולה עם אובר ואל על, והוא נועד להקל על חיי המטיילים.

הנסיעה לשדה התעופה היא אחת החוויות המתסכלות ביותר עבור המטיילים. מוניות לא תמיד זמינות בקלות והן יקרות. עם שירות UberAir שהוצג לאחרונה, בעיה זו עשויה להיפתר בקרוב. אובר שיתפה פעולה עם ממשלת ישראל כדי להציג את שירות UberAir בתל אביב עד שנת 2020. החברה מתכננת לבנות מטוס המראה ונחיתה אנכיים חשמליים שיטוס בין נמלי גג על הגג. ניתן להתקין skyport על גבי בניין, או על כל מבנה גדול המסוגל לשאת את משקלו של כלי טיס, כגון אצטדיון או חניון. צורת התחבורה החדשה הזו תהיה זולה יותר משימוש במוניות וגם ההגעה ליעד שלך תיקח פחות זמן

תוכן עניינים

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך
תוכנית חיסכון
תוכנית חיסכון – מדוע זו השקעה משתלמת?

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שהשקעות טובות, נכונות, הן כאלה שמייצרות תשואה מיידית או כאלה שיכולות לייצר תשואה גדולה כתוצאה מכך שמשקיעים סכום כסף מסוים במוצר פיננסי או פיזי.